tren
tren

Yatay Fiber Saksı

Yatay Fiber Saksı

İç ve dış mekan bitkileriniz için neden fiber saksılarımızı tercih etmelisiniz ? Yetiştirdiğiniz bitki ve harcadığınız çaba, ancak destek faktörü olan fiber saksı’lar yeterince eşitse sürekliliğini koruyacaktır. Mekan’larınızda doğru bitkiyi seçerken yönetilebilir iyi bir saksı modelinide zorunlu kılmaktadır. Alışveriş merkezleri, oteller, cafe, resturant, havalimanları v.b. yapılarda eşsiz saksılar içinde birden fazla nedenden ötürü gerekçelendirildiğini farketmiştirsiniz.

İhtiyaçlarınıza en uygun fiber saksı tipine karar vermeye çalışmak; Özellikle piyasada varolan metal, ahşap ve plastik seçenekleri bulunuyor olsada Sizinle daha uzun yıllar kalabilen önemli faktörlerden uzak ( paslanma, çürüme, çatlama, boya atması ) dezevantajları üzerinde bulundurmayan en iyi seçim kompozit saksılarımız karşınıza çıkacaktır.

Firma’mız Yatay tip kompozit fiber saksı’larında büyük ve küçük proje’lerde benzersiz saksı üretimleri sunmaktadır.Sinir bozucu sıradan saksı model’lerinden sıkıldıysanız geniş üretim seçeneği ile standartların dışında ürün yelpazemizden faydalanabilir, mekanlarınıza mükemmel uyum sağlayan heyecan verici saksılar ile görsellik kazandırabirsiniz. Üretim olasılıklarımız kullandığımız meteryal’de neredeyse sonsuz şekil – stil – renk verilebilmesiyle yüksek dayanımlı avantajlarıyla beraber popüleritesini yükseltmektedir.

Fiber takviyeli saksılarımız bugün bir çok mimar ve tedarikçinin tercihleri arasında. Etkinlikler, alışveriş merkezleri, otel, kurum binaları, cafe ve restorant’larda, peysaj ve yapı uygulamalarında sınırsız renk sınırsız form verilebilme özelliğinde kullanım amacına göre tasarlanabilen yatay fiber saksı imalatlarımız iç ve dış atmosfer koşullarına karşı uzun yıllar hizmet ömrü sunmaktadır. Saksı çalışmalarımızın hemen hemen hepsinde ek özellikler ( teker, hazne, ayak, drenaj, logo ) gibi ek özellikleriyle beraber sunulmaktadır.

​​
​​
Fiber Saksı S.S.S.
Ölçüler & Renk Kararı Nasıl Verebilirim?

Fiber Saksı model görselinde ölçüler ve genel özellikler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ölçü: Sabit – Seçenekli saksılarımız toplu siparişlerinizde ölçü değiştirilebilmektedir. Opsiyonel: Seçenekli saksılarda projenize uygun ölçüleri gönderebilirsiniz.

Fiber Saksı sipariş kararınızdan sonraki aşamada mevcut renk’lerden seçim yapabilirsiniz veya farklı bir ral kodunuz bulunuyorsa bize ulaştırabilirsiniz. Kararsız kalmanız durumunda uygulama galerilerinde gezinebilir üretim sonrasında karşınıza çıkacak gerçek renk’lerden ilham alabilirsiniz.

Lokasyon & Satın Alım Süreci Bilgileri.

Şuan için sadece Merkez Fabrika’dan fiziki satın alım veya / telefon / mail seçenekleri ile satış gerçekleştirmekteyiz. E Ticaret platformu yapım aşamasında olduğundan online satışa kapalıyız. Satış temsilcimiz sizi satın alım süreci hakkında bilgilendirmektedir.

Ülkenin iki noktasından sevkiyat ve üretim faaliyetlerimiz bulunuyor. Talepleriniz her iki lokasyon’dan hızlı bir şekilde üretilerek uygulama adresinize gönderilmektedir. Bknz: İletişim

Kaç Adet Alabilirim ? Nakliye Ücreti ?

Her bireyin referans potansiyeli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal veya bireysel taleplerinizde 1 adetlik siparişlerinizi dahi özenle imal edip sizlere ulaştırmaktayız.

Vereceğiniz saksı adet ve ölçüleri alıcı adresi bilgilerini paylaşmanızla ile birlikte hesaplanarak bilgilendirilmektesiniz

Türkiye içerisi her yere uygun nakliye / ambar seçenekleri ile gönderim yapmaktayız. Bunun yanı sıra yurd dışı saksı taleplerinizi karşılamaktayız.

Teker Hazne Drenaj & Ayaklı Saksı Nedir ?

Tekerli Saksı Nedir ? Büyük boyutlu Fiber saksılar toprakla buluşunca yerinden oynatması zahmetli olduğundan gizli teker montajlı seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu şekilde konumlandırmalar zahmetsiz gerçekleşmektedir. Uygulamada sanayii tipi tekerlekler seçilerek saksının modeline göre tasarlanarak montajlanmaktadır.

Hazneli Saksı Nedir ? İç mekanda fiber saksı modellerinde çok su alan bitkilerinizin köklerini korumak adına bu seçeneğin eklenmesini talep edebilirsiniz. Fazla suyun hapsolmasını saglayabilir dolumunda tıpasını çıkararak boşaltımını gerçekleştirebilir veya suyun içeride buharlaşarak yaz aylarında bitki’lerin beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Drenaj’lı Saksı Nedir ? Standart model dış mekan fiber saksı üretimlerimizde isteğe göre drenaj deliği açılmaktadır. Drenaj delikleri yağmurlu havalarda saksı’nın içerisine dolan fazla suyun hızlı bir şekilde tahliyesini sağlayarak bitki köklerinin korunması açısından önleyici tedbir olarak karşımıza çıkmaktadır. Saksı tipine göre dağıttığımız drenajlı saksı imalatını siparişiniz esnasında eklenmesini talep edebilirsiniz.

Ayaklı Saksı Nedir ? Ayak montajlı fiber saksı modelleri mekan içerisinde temizliği kolaylaştıra ek bir özelliktir. Dış mekandada kolaylık sağlayan ayaklı fiber saksıların konumlarını değiştirmenize gerek kalmamaktadır.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba.!
Eviniz bahçeniz ve işletmenize özel fiber saksı üretim talepleriniz için whatsapp görüşmesi başlatabilirsiniz.
Hotline